Банкети

Організація банкету – це привід зібрати в одному місці своїх рідних, близьких, друзів, колег та просто бути разом в гармонійній обстановці. Усі ми чекаємо свят і хочемо відсвяткувати так, щоб створити незабутні спогади, аби все було на найвищому рівні. Де ж провести таке очікуване святкування?

Ресторан «Мальви» — територія радості та затишку! У нас неозброєним оком видно злагоджену працю персоналу та бездоганний сервіс.

Ми знаємо всі секрети проведення таких подій та маємо великий досвід в організації банкетів, дотримуємось високих стандартів, тому усі наші гості залишаються щасливими від обраного ними місця!

У нас ви маєте можливість доступно замовити банкетний зал в місті Дрогобич, а наші працівники ресторану залюбки допоможуть обрати меню і кількість страв, підскажуть, в якому залі краще буде все організувати!

Ми радіємо, коли наші гості повертаються до нас і святкують з нами надалі та рекомендують своїм друзям — це є нашою мотивацією працювати так і в майбутньому!

Ми раді кожному гостю, ми здійснимо ваше бачення на свято, аби цей день увійшов в вашу історію, як один з найщасливіших! 

Свято у нас — це про смак, якість та сервіс.

Відпочивайте та святкуйте, насолоджуйтесь стравами, спілкуєтесь та веселіться у нас, забуваючи про хвилювання. І будьте спокійні, все пройде прекрасно!

Затишний інтерєр

Відвідати галерею

Смачна кухня

Переглянути меню

Щасливі відвідувачі

Почитати відгуки
Найкращі Традиції
Української кухні
Контакти
вул. Бориславська, 6
м. Дрогобич
097 23 961 40
032 44 371 54
Ми в соц. мережах