Про ресторан

Ми знаємо, це те, що необхідно для відчуття повноти життя — піти на вечерю сім’єю та разом смакувати, розмовляти з близькою людиною за чашечкою кави і просто насолоджуватися моментом. Нам близько усе це, ми розуміємо, наскільки це важливо. Тому прискіпливо та з ретельністю ставимось до дрібниць, які складаються у ваше загальне враження.

Для нас величезна нагорода отримувати радісні відгуки гостей, які залюбки повертаються до нас знову і знову!

Ми надихаємось цим та готові постійно вдосконалюватись і покращувати свою роботу!

Відчуття дому — найвища ознака сервісу, кухні та професіоналізму команди ресторану. В цьому точно можете не сумніватися! Кухарі — вправно готують з перевірених продуктів, добавляючи в усі страви велику порцію любові, приправляючи натхненням, а в результаті — гість отримує неймовірне поєднання смаку. А офіціанти охоче та привітно зустрінуть як гарних давніх товаришів, нададуть усю необхідну інформацію про страви, підскажуть і порадять, що саме прикрасить ваш вечір!

Українська кухня — яка вона?

Не схожа ні на яку іншу, неповторна та багатогранна. Не секрет, що вона знайшла багато прихильників поза межами країни.

Окрім української кухні, ви знайдете страви і інших країн, необхідно буде лише обрати з широкого асортименту те, чого так давно хотілося.

А інтер’єр ресторану показує усю нашу закоханість в український епос, культуру та традиції: тут ви знайдете красиво оздоблені пічки, антуражні зали з глечиками, скатертинками у відповідному стилі, настінними картинами, які можна довго розглядати!

В основі концепції ресторану лежить гостинність, яка притаманна нашому народу, це і створює певний домашній затишок, а кухня заполонить ваше серце.

Відкрийте для себе всю атмосферу та смакову палітру страв у нас — у ресторані «Мальви»!

Затишний інтерєр

Відвідати галерею

Смачна кухня

Переглянути меню

Щасливі відвідувачі

Почитати відгуки
Найкращі Традиції
Української кухні
Контакти
вул. Бориславська, 6
м. Дрогобич
097 23 961 40
032 44 371 54
Ми в соц. мережах